Şirketimiz 2003 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa Nasel Tekstil Gıda ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. adıyla kurulmuştur.

Şirketimiz kısa zaman içerisinde hızlı bir yol kat etmiş olup bu zaman zarfı içerisinde NASEL TEKSTİL 10.000m2 lik bir alanda, gelişmiş yıkama teknikleri ve kalitesiyle yıllık ortalama 2.000.000 adet üretim gerçekleştirerek Türkiye de iyi bir konuma gelmiştir. Uyguladığımız ve hedeflediğimiz projeler kaliteyi arttırmaya yönelik olup en son teknolojiyi kullanmaktayız. Denim işinin başlı başına bir teknolojisi olduğu gerçeği ile yola çıkıp yatırımlarımızı bu doğrultuda yapmaktayız. Ürün ve hizmette öncelikli amacımız faaliyetimize kalite, müşteri memnuniyeti, çevre duyarlılığı ve sosyal sorumluluk anlayışı gelişmiş bir firma olarak devam etmektedir.

Liwalli jeans markasıyla imalata başlanan bu süreçte birçok Avrupa ülkesine ihracat yapılmaktadır. Irak , Libya Azerbaycan, Cezayir, Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan Lübnan, Gürcistan, Suriye ve Rusya gibi birçok ülkeye ürünlerimizi satmaktayız. Başlıca imalatını yaptığımız ürünler kot pantolon, penye, triko ve gömlektir.

Farklı bir çalışma neticesinde Neo Cavalli markasını oluşturmuş, yapmış olduğu kaliteli çalışmalar sonucu tam bir aranan marka haline gelmiştir.

Neo Cavalli Jeans, ülkemizin önde gelen entegre hazır giyim üretim tesislerini kurarak dünya çapında birçok firmayla çalışan Nasel Tekstilin öncü markasıdır. Markanın temellerinin atıldığı 2008 yılından bu yana yüksek performansla büyüme gösteren Neo Cavalli Jeans bugün dünya çapında bir marka haline gelmiştir. Uluslararası arenada moda trendlerini takip eden, alanında söz sahibi ve modaya yön veren bir marka olma hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam eden Neo Cavalli Jeans, içerisinde Türk ve yabancı tasarımcıların da bulunduğu tasarım ekibi ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışı satış ağını Türkiye' nin ve dünyanın ihtiyaçlarını göz önüne alarak oluşturan Neo Cavalli Jeans, birçok Arap ve Avrupa ülkelerinde ve yurtiçinde satışlarına devam etmektedir.

Neo Cavalli Jeansın kalite, müşteri memnuniyeti ve özgün tasarım odaklı marka vizyonu genç, dinamik, eğitimli ve profesyonel ekip sayesinde sağlanmaktadır. Hazır giyim sektörü ve tekstildeki teknik gelişmeler daima yakından takip edilmekte ve üretimimizin sürekliliği bu yenilikçi gelişmelerle sağlanmaktadır. Neo Cavalli Jeans’ ın vizyonu, görünüşlerini ve kendilerine olan güvenlerini sergiledikleri güçlü karakteriyle, ön yargısız olarak kendilerini ifade edebilen rahat kişilikleri ortaya çıkarmaktır.

2006 yılında imza inşaat’ı ve ardından imza mobilyayı kurarak insanlara kaliteli ve sıcak bir yuva tasarlarken mobilya sektörün dede koltuk ve yatak odası imalatına da başlayarak sektöre kaliteli bir yaşam ortamı hazırlamayı hedeflemiş bulunmaktadır.

Öncü grup; inşaat hazır giyim, kumaşçılık ve boyama işkollarında faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Öncü Grubu bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir yatırımcı olarak dikkat çekmektedir.

Referanslar

Projeler

Duyuru Ve Haberler

İletişim